Aiakaubad

Aiakaubad
Kevad on täie hooga lahti läinud ning mida soojemaks lähevad ilmad, seda suurem nõudlus tekib kvaliteetsete aiakaupade vastu. Meie valikust leiad kõik vajaliku, et luua oma enda isiklik paradiisiaed. Veebipoest leiad kõike, alustades rehadest ja lõpetades trimmeritega. Lisaks laiale valikule on meie tooted vaid parimatelt ja kvaliteetsematelt brändidelt. Erinevad aiakaubad leiad nii meie e-poest kui ka kauplusest Tartus. Pakume vaid kõige kvaliteetsemate brändide tooteid, nagu Alyco, Beta, Ega, Keil, Metabo, Shell, Rhodius, Celtex, Makita, Nws, Silverline, Sola, Daewoo, Wilpu, Kemper, Knipex Jpt. Samuti täiendame oma tootevalikut pidevalt, et tagada klientidele parim valik suurepäraste hindadega.

Näitan 1–12 tulemust 73-st

Aia ilu säilitamine

Kaunis ja hooldatud aed ehib iga maja ja selle kaunistamise, kasutamise ja kujundamise võimalused on piiritud. Oma aed on nagu tükike paradiisi, kus saab perega ja sõpradega grillõhtuid korraldada, päikest võtta, aias aega veeta või niisama puhata. Selle teevad võimalikuks erinevad aiakaubad. Samas võib aia hooldamine olla parajaks peavaluks, eriti, kui kuuris ei leidu vajalikke tööriistu. Leiame, et igas aias võiks olla olemas lihtsamad tööriistad, nagu murukäärid, labidas, aiakäru ja kastmisvoolik – nii saab ära tehtud kõige lihtsamad aiatööd. Mahukamate ja raskemate tööde jaoks on oluline kasutada kvaliteetseid ja funktsionaalseid seadmeid. Mõelge enda jaoks läbi, millised aiahoolduse protseduurid võtavad kõige rohkem aega ja mis ei ole eriti meeltmööda, kasvõi näiteks muru niitmine. Aiakaupade valikul tuleb eelkõige lähtuda konkreetsest vajadusest. Kui Sul on väike hubane õu, ei ole Sul tarvis raha kulutada kõige suurema ja võimsama murutraktori peale, et naabrimehele koht kätte näidata, töö saab hõlpsamini tehtud elektrilise muruniiduki ja trimmeriga ning läbisaamine naabrimehega ei pea kannatama. Suure ja võimsa muruaia puhul ei ole tavaline muruniiduk ehk piisavalt võimekas ning vaja on soetada murutraktor ja võsa lõikamiseks mõeldud trimmer. Kui jääd valimisel hätta, küsi kindlasti nõu meie klienditeeninduselt.

Miks valida tööriistad.eu?

Aiakaup on leitav põhimõtteliselt igast suuremast kauplusest, samuti võib iga rohenäpp arvuti otsingumootorisse kirjutada „aiakaubad e-pood“ ning vasteid tuleb niivõrd palju, et silme eest kisub kirjuks. Siinkohal tõttab Sulle appi Tööriistad.eu! Meie valikust leiad enda sobivaimad aiakaubad. Valikut jagub nii algajale rohenäpule kui ka profesionaalsele haljastajale. Kui on soov enne ostu sooritamist kaubale pilk peale heita, siis ootame Sind suurima heameelega meie kauplusesse Tartus, aadressil Sirbi 13. Viska kindlasti ka pilk peale sooduspakkumiste lehele, et saada osa suurepärastest allahindlustest: https://tooriistad.eu/soodustooted/.

Ohutus eelkõige!

Tänapäeva seadmed on küll tehtud võimalikult turvaliseks, kuid teatud sammud peab töö tegija oma ohutuse tagamiseks ise tegema. Meie veebipoest leiad vajalikud isikukaitsevahendid aiatööriistadega ohutuks töötamiseks: https://tooriistad.eu/tootekategooria/isikukaitsevahendid/.

Maksta saab ka osadena

Selleks, et luua endale maagiline õuepealne, ei pea kogu raha korraga välja käima. Pakume erineva suurusega ostukorvidele järelmaksu, et saaksid soetada endale sobivad aiakaubad ilma eelarvesse auku tekitamata. Protsess on ülilihtne: lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Loe järelmaksu kohta lisaks siit: https://tooriistad.eu/jarelmaks/.

Kui tunned, et Sinu aia hooldamise pagasist on miskit puudu, kiika kindlasti meie veebipoodi! Kui tekivad küsimused või Sa ei leia enda jaoks sobivat toodet, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega ning üheskoos leiame Sinu jaoks parima lahenduse

Näitan 1–12 tulemust 73-st