Ostutingimused ja privaatsuspoliitika

1. Andimar OÜ e-poes on võimalik osta nii külalisena kui ka registreerunud kliendina. Registreerunud kliendi eelised:

  • Järgmisel korral e-poodi külastades on Teie andmed juba eeltäidetud.
  • Saate igal ajal jätkata pooleli jäänud ostmist, vaadata oma ostude ajalugu, jälgida tellimuse kulgu ja laadida alla varasemate ostudega seotud arveid.

2. Ostmiseks valige e-poest sobiv toode ja lisage see oma ostukorvi. Ostukorvi võimalik toodet lisada kui kaup “laos” (tarneaeg 1-3 tööpäeva) või saadaval “järeltellimisel” (tarneaeg 2-3 nädalat). Kui märge “laost otsas”, pole seda toodet võimalik hetkel müüa ega tellida.

Kõik kodulehel olevad toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad EV kehtivat käibemaksu 22%!

Kodulehel toodud toodete pildid on illustreerivad ja võivad erineda tegelikest toodetest!

3. Ostukorvis saate tooteid lisada ja kustutada, kauba kogust muuta, sisestada sooduskupongi koodi ning valida saadetise kättesaamiseks kohaletoimetamise viis.

Kauba koguse muutmiseks sisestage vastav arv koguse lahtrisse ning uuendage ostukorv.

Ostu jätkamiseks valige jätka ostmist, ostu lõpetamiseks valige mine kassasse.

4. Kassas sisestage vajalikud kontaktandmed (registreeritud kasutaja puhul juba eeltäidetud).

5. Valige makseviis “tasumine arve alusel” või “maksan pangalingiga” või “ESTO järelmaksuga” ning tutvuge ostu- ja tagastustingimustega.

“tasumine arve alusel” – kinnitage ostutingimustega tutvumist ja esitage tellimus. Peale laoseisu kontrollimist saadetakse Teile e-kirja teel tellimuse kinnitus, mille alusel saate tasuda. Teie tellimus on ootel, kuni saame makse laekumise kinnituse. Kui laekumist ei toimu 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise kuupäevast, muutub Teie Tellimus kehtetuks.

“maksan pangalingi või krediitkaardiga” – valige pank, kinnitage ostutingimustega tutvumist ja esitage tellimus. Seejärel tasuge kauba eest vastavalt panga juhistele. Teie tellimus on ootel, kuni laoseisu kontrollitakse ja saame makse laekumise kinnituse.

“ESTO järelmaksuga” –  kinnitage ostutingimustega tutvumist ja esitage tellimus. Valige sisselogimise viis ja toimetage edasi vastavalt juhistele.

6. Peale makse laekumist saadetakse kaubad välja 1-3 tööpäeva jooksul. Kui kaubal märge saadaval “järeltellimisel”, siis tarneajaks 2-3 nädalat. Transport on Eestis olenemata paki suurusest 6 eurot. Kauba saatmine toimub kulleriga, võimalusel Itella SmartPosti, DPD või Omniva pakiautomaati. Andimar OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Andimar OÜ ei saanud mõjutada ega ette näha.

7. Ostjal on õigus 14 päeva jooksul tooted tagastada (v.a eritellimused). Toote tagastamiseks palume saata e-kiri info@tooriistad.eu, kus on kirjas tagastamise põhjus ja lisatud ostu tõendav dokument. Seejärel lepitakse kokku, mil viisil kaup tagastatakse. Toote tagastamisega seotud kulud kannab ostja. Kõik tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis ja kasutamata. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi Teie pangakontole 30 päeva jooksul. Tagastamisele ei kuulu toote otsmisel arvestatud transporditasu! Kõik tagastamistingimused on koostatud lähtuvalt Tarbijakaitseameti kehtestatud nõuetest ja on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtiva Võlaõigusseadusega.

8. Andimar OÜ annab e-poest ostetud kaubale garantii vastavalt tootja poolt kehtestatud tingimustele, kuid mitte vähem, kui kuus kuud, mis hakkab kehtima kauba üleandmise hetkest. Pretensioonide esitamise aeg on kaks aastat (Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadus).

9. E-poes kogutud isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Andimar OÜ, registrikood 14019233, e-post: info@tooriistad.eu. Isikuandmeid kogume ja töötleme üksnes vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele ning kooskõlas mistahes muude õigusaktidega, mis reguleerivad isikuandmete kaitset. Andimar OÜ ei edasta klientide isikuandmeid kolmandatele volitamata isikutele.

E-poe kasutustingimustega nõustudes annab ostja Andimar OÜ-le nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks. Andimar OÜ töötleb ostjate isikuandmeid üksnes ulatuses, mis on vajalik ostja teenindamiseks ning müügilepingu ja esitatud tellimuse täitmiseks.

Täiendavad küsimused isikuandmete töötlemise kohta ja muud isikuandmete töötlemisega seotud taotlused või avaldused palume esitada info@tooriistad.eu.

Andimar OÜ töötleb järgmisi isikuandmeid:
– nimi
– aadress
– telefoninumber
– e-posti aadress
– info kliendi sooritatud ostude ja kliendiga sõlmitud lepingute kohta

Andimar OÜ edastab klientidele otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumisi üksnes juhul, kui klient on selleks selgesõnalise nõusoleku andnud. Kliendil on õigus nimetatud nõusolek igal ajal tagasi võtta.

Üksnes Andimar OÜ määratud töötajatel on juurdepääs kogutud isikuandmete andmebaasile. Andmebaasi kasutajad on läbinud vajaliku juhendamise andmebaasi kasutamiseks.

Andimar OÜ-l on õigus edastada isikuandmeid:
– kohtutele, kohtuväliste vaidluste lahendamise organitele, võlgade sissenõudmisega tegelevatele ettevõtetele;
– seadusega ettenähtud juhtudel järelevalve- ja uurimisasutustele, kaitsmaks oma rikutud või vaidlustatud õigus;
– transpordiettevõtetele, kui see on vajalik kliendi e-poest sooritatud ostu kliendile kohaletoimetamiseks.

Andimar OÜ järgib isikuandmete edastamisel minimaalsuse põhimõtet ja tagab, et kõigi koostööpartneritega, kellele kliendi isikuandmeid käesoleva privaatsuspoliitika alusel edastatakse, on sõlmitud kokkulepped, mis kohustavad Andimar OÜ koostööpartnereid edastatud isikuandmeid konfidentsiaalsuses hoidma ning tagama isikuandmete kaitse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.

Küsimuste ja probleemide korral võtke meiega ühendust telefoninumbril +372 534 23099 või e-posti aadressil info@tooriistad.eu

Head ostlemist!