Autokaubad

Tööriistad.eu tegutseb põhimõttel – kõik vajalik ühest kohast, pakkudes seejuures parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu ja seda parima teeninduse juures. Seega võid kindel olla, et kõik vajalikud autokaubad saad meie käest. Oled Sa profesionaalne autotöökoja omanik või lihtsalt autohuviline, viska pilk peale meie e-poele, sealt leaib midagi kasulikku igaüks!

Näitan 1–12 tulemust 153-st

Mugavus ennekõike

Auto omamine on omamoodi luksus – saad ise vabalt valida, kuhu ja millal lähed. Suur eelis on ühistranspordi ees, sest Sa ei pea ootama külma või vihma käes bussi, vaid saad istuda autosse märjaks saamata ja külmetamata. Lisaks külmale ilmale kaitseb auto ka lõõmava kuumuse eest. Siiski kaasneb auto omamisega omad kohustused ja kulutused. Sõidukit peab korrapäraselt hooldama ning vajadusel ka remontima. Töökorras auto võimaldab kõiki isikliku sõidukiga kaasnevaid mugavusi murevabalt nautida. Lisaks hooldamisele ja remontimisele töökojas on vaja seotada erinevad autokaubad oma garaaži, et vajadusel väiksemate töödega ise ühele poole saada.

Autokaubad

Ühel korralikul õlinäpul võiks garaažis olemas olla üks korralik tungraud, lamamisalus-tool, akulaadija ja ka käivitusjuhtmed. Need viimased võiks olla lisaks garaažile veel ka autos kaasas, sest kunagi ei tea, kui auto aku võib teel olles tühjaks saada.

Töökodadele

Lisaks tavakasutajatele pakume ka erinevat valikut remonditöökodadesse sobivaid masinaid. E-poest leiad töökoja kraana koos mootoripukiga, kütusepumba, amortisaatorite eemaldamise tööriista, hüdropressi ja veel palju muud. Saad vajadusel meie veebipoe kaudu kaudu üles panna täitsa omaenda autoremonditöökoja! Ära lase end heidutada e-poe lahtril „autokaubad“, pakume erinevaid vahendeid ka mootorratastele ning traktoritele. Seega, oled sa autofanatt, motomees või traktorist – meie käest saad kõik vajaliku oma hobi jaoks!

Autokaubad - tööriistad

Soovitused mugavaks kulgemiseks

Üks hea nipp välida teel olles ebamugavusi on soetada kanister ja täita see kütusega, mida Sinu sõiduk kasutab. Meil kõigil tuleb ette olukordi, kus päev on olnud tohutut kiire ja ärev ning unustad ära, et Sa pidid ju minema hommikul autot tankima. Üks hetk võid leida end olukorrast, kus kütus saab otsa ning tanklat lähistel ei ole. Kuid selle üle ei ole vaja piinlikust tunda, nagu öeldakse – tegijal ikka juhtub! Kui Sul on autos kanister kütusega, saad ilma liigselt närve kulutamata sõitu jätkata. Samuti võiks autos olemas olla puksiiriköis. Isegi kui Sinu autoga midagi ei juhtu, võib seda mõnel sõbral või tuttaval ette tulla ning saad vajadusel kohe abikäe ulatada.
Lisaks tehnilisele poolele tahame me kõik, et sõiduvahend näeks hea ja puhas välja. Kes oma autot võõraste kätte ei usalda, saab meie e-poest toetada kvaliteetse autošampooni, millega suksu läikima lüüa. Auto akude puhul tuleb korrapäraselt jälgida aku laetuse taset. Eriti veel meie jahedas kliimas on auto aku alla kritilise piiri tühjenemine tavapärane. Iga natukese aja tagant on mõsitlik sõita autoga maanteel maha pikem maa (ca 50 km), et generaator saaks akut piisavalt laadida. Kui pikemat sõitu ees tulemas ei ole või Sa lihtsalt ei soovi seda ette võtta, siis saab auto aku laadima panna spetsiaalse laadija abil. Nii väldid olukorda, kus talvisel hommikul tööle sõitma hakates auto ei käivitu.

Tööriistad.eu autokaubad aitavad Sul neljarattalise eest korralikult hoolt kanda, et sõidurõõmu jaguks aastateks. Küsimuste puhul pöördu julgelt meie abivalmis klienditoe poole ning üheskoos leiame parima lahenduse. Soovi korral saad külastada ka meie kauplust, mis asub Tartu linnas Sirbi tn 13.

Näitan 1–12 tulemust 153-st