Tööriistakomplekt

Igal koduomanikul peaks kodus olema üks multifunktsionaalne tööriistakomplekt, mida vajadusel koduste remonttööde tegemiseks kasutada. Ühe hästi varustatud komplektiga saab tehtud pea kõik lihtsamad parandustööd ning need tulevad kindlasti kasuks mööbli kokkupanekul ja vajadusel ka kergemate auto putitustööde tegemisel.

Näitan 1–12 tulemust 21-st

Kas tööriistad rentida või osta?

Rentimine on kasulik juhul, kui oled tegemas hooldus- ja renoveerimistöid, mida väga tihti ette ei võta – näiteks katuse paradamine või parketi paigaldamine. Sel juhul on rahakotisõbralikum variant vajalikud tööriistad rentida. Soovituslik on rentida suuremaid elektrilisi seadmeid, mille hinnad on keskmisest kallimad. Osta on mõistlikum erinevad tööriistad ja masinad, mida kasutad tihedamini – haamer, kruvikeeraja, aku- ja lööktrell. Nende esemete rentimisel võib rendi hind kujuneda kõvasti kallimaks, kui reaalselt nende soetamise maksumus.

Milline tööriistakomplekt valida?

Aega ja raha saab paljuski säästa, kui soetad omale kvaliteetse ja multifunktsionaalse tööriistakomplekti. Kvaliteet on oluline eelkõige seetõttu, et odavamad ja õrnadest materjalidest tehtud tööriistad purunevad kergelt ning pikas perspektiivis ei ole neist suurt kasu.

Komplekte on turul väga palju, on suuremad ja väiksemad, odavamaid ja kallimaid. Milline siis lõppkokkuvõttes valida? Eelkõige tuleb lähtuda enda vajadustest. Kui aasta jooksul tuleb keerata vaid mõni kruvi, siis ei ole mõtet näiteks akutrelli osta. Ühes korralikus ja multifunktsionaalses tööriistakomplektis võiks olla kõik järgnevad esemed:

  • Kruvikeeraja – kodus kõige sagedamini kasutatav tööriist. Enamasti läheb seda vaja detailide pingutamiseks või lahtikruvimiseks. Soovitame valida kruvikeeraja universaalsete eemaldatavate otsikutega. Sel moel on üks tööriist erinevate tööde jaoks, nii säästad ruumi ja raha;
  • Haamer – juhul kui on vaja mõni pilt seinale riputada või mööblit kokku panna;
  • mõõdulint, et mõõta vajadusel erinevaid pindu ja mööbliesemeid;
  • näpitsad naelade ja muude esemete eemaldamiseks;
  • lõiketangid traadi lõikamiseks;
  • padrunite komplekt pingutamiseks;
  • tellitavvõti;
  • eri suurustes kuuskant võtmed.

Samuti tasub jälgida, et ostetav komplekt tuleks mugavas ja tugevas karbis, et tööriistu oleks hea hoiustada ning ruumi selle arvelt kokku hoida. Samuti ei tohiks karbi kvaliteedis olla järeleandmisi, vastasel juhul ei püsi tööriistad kindlalt karbis ning võid endale viga teha.

Lisaks ülaltoodule võiks iga koduomanik soetada akutrelli. Ainuüksi mööblit kokku pannes säästab üks korralik akutrell Sind suurest vaevast ja närvipingest. Siinkohal tuleb siiski lähtuda Sinu enda isiklikust vajadusest. Kui leiad, et saad kõik vajaliku tehtud kahe kruvikeeraja, näpitsate ja loodi abil, siis ei ole Sul ilmselt mõtet soetada väga suurt ning mahukat tööriistakomplekti, vaid piisab mõnest väiksemast, milles kõik hädavajalik olemas. Viska pilk peale Tooriistad.eu vebilehele, siit leiab endale tööriistakomplekti väiksem kodune remondimees või -naine kui ka profesionaalne ehitusmees. Pakume laia valikut erineva suuruse ja mahuga komplekte igas hinnaklassis, mille seast leiab igaüks endale sobiva. Lisaks on meil müügis ka ainult padrunite kompekt juhuks, kui muud Sa ei vajagi. Küsimuste korral võta meie abivalmis klienditoega julgelt ühendust ning aitame Sul leida just Sinu ootuste ja vajadustega sobiva tööriistakomplekti. Kui Sa ei usalda veebist tellimist, siis saad tulla meie kauplusesse kohapeale ning meie valikuga vahetult tutvuda. Asume Tartu linnas, Sirbi tn 13 majas.

Tegutseme põhimõttel – kõik vajalik ühest kohast, pakkudes seejuures parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu ja seda parima teeninduse juures. Meie tootevalik on väga lai ning pakume kvaliteetseid tööriistu ainult kõige parematelt tootjatelt.

Näitan 1–12 tulemust 21-st