Akumuruniiduk EGO 56V LM2021E-SP iseliikuv KOMPLEKTNE

Kuumakse al. 32.99€ / 48 kuud

849.00 sis. KM

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: LM2021E-SP Kategooriad: ,

Kirjeldus

Võimsa akumuruniiduki komplekt koos 5Ah aku ja kiirlaadijaga, 50 cm teraskorpus.

EGO POWER+ akuga niiduk LM2021E-SP on tänasel turul kõige võimsam akutoitel muruniiduk! Selle toiteallikaks võimsaim turul olev aku. EGO POWER+ muruniiduki jõudlus on võrdne bensiini toitel töötavate niidukite omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta. EGO ei vaja iga-aastast hooldust ega õlivahetust. Lihtsalt aseta aku pessa ja niida.

Bensiinimootoriga niidukitest oluliselt vaiksem ning kasutamisel tunduvalt madalamate hoolduskulude- ning nullsaastega 50cm niidulaiusega iseliikuval EGO Power+ muruniidukil on vastupidav teraskorpus, suur niidujõudlus ja 60L kogumiskott. Üks laadimine tagab kuni 45-minutise tööaja automaatselt muutuva kiirusega, tagades optimaalsed mootori pöörded, et maksimeerida aku tööaega. Kolm ühes funktsionaalsus võimaldab teil niidetud muru koguda, multšida või küljele visata. Kui töö on valmis, muudab hõlpsasti kokkupandav disain puhastamise ja ladustamise lihtsaks.

  • Komplektis aku 5,0 Ah 56 V Li-Ion ja kiirlaadija
  • Kompaktne disain mugavamaks hoiustamiseks

Tööajad:

5 Ah akuga – 560 m2

7,5 Ah akuga – 700 m2

KAAL 26 kg
MOOTOR Harjavaba
NIIDULAIUS (CM) 50
KOGUMISKAST (L) 60
MULTŠ Jah
KOGUMINE Jah
TAGANTVÄLJAVISE Jah
KÜLGVÄLJAVISE Ei

Kõikidel EGO Power+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 24 kuud.